Szeroka gama produktów

W naszym portfolio znajdą się specjalnie wyselekcjonowane odmiany kukurydzy o różnych typach użytkowania. Z łatwością można znaleźć tu produkty dostosowane do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, jak również odpowiadające na uwarunkowania klimatyczne. Właściwe dobrana odmiana kukurydzy będzie charakteryzować się wysokim potencjałem plonowania i pozwoli uzyskać wysoki procent suchej masy.

Proponujemy na 2021 r. odmiany kukurydzy o szerokim zakresie wczesności oraz różnym przeznaczeniu: uprawy na ziarno, grys, kiszonka, biogaz.

Sprawdzone odmiany kukurydzy czołowych producentów

Specjalnie dla Państwa wprowadzamy odmiany nasion kukurydzy zarówno krajowych, jak i zagranicznych hodowli. W naszej ofercie znajdą się produkty renomowanych firm: 

Jakość i zadowolenie naszych klientów

Jako jedna z pierwszych polskich frm przeszliśmy pozytwnie audyt bezpieczeństwa i jakości Firmy Syngenta w zakresie zaprawiania nasion kukurydzy insektycydem Force 20 CS zawierającego teflutrynę.

Zaprawimy, a koszt dostawy weźmiemy na siebie!

Wystarczy, że zamówisz w firmie Wronkowski nasiona kukurydzy lub prześlesz do naszej siedziby paletę nasion kukurydzy (min. 50 j.s. – w tym min. ilość jednej partii 10 j.s.) a zostaną one doprawione/ zaprawione i odesłane we wskazane miejsce. Koszty wysyłki nasion zaprawionych insektycydem FORCE 20 CS weźmiemy na siebie.

Potrzebujesz więcej informacji na temat odmian kukurydzy na ziarno, czy kiszonkę? Nie wiesz które odmiany są średnio późne, a które średnio wczesne? Którą odmianę kukurydzy wybrać, aby uzyskać wysoki plon, czy stabilność plonowania? Zadzwoń lub napisz e mail do naszych specjalistów. Dzięki temu uprawa kukurydzy będzie łatwiejsza.

NEWSLETTER

Już teraz zapisz się do Newslettera WRONKOWSKI i otrzymuj najświeższe informacje na bieżąco.
ZAPISZ SIĘ