Szeroka gama produktów

W naszym portfolio znajdą się specjalnie wyselekcjonowane odmiany kukurydzy o różnych typach użytkowania. Z łatwością można znaleźć tu produkty dostosowane do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, jak również odpowiadające na uwarunkowania klimatyczne. Właściwe dobrana odmiana kukurydzy będzie charakteryzować się wysokim potencjałem plonowania i pozwoli uzyskać wysoki procent suchej masy.

Proponujemy na 2022 r. odmiany kukurydzy o szerokim zakresie wczesności oraz różnym przeznaczeniu: uprawy na ziarno, grys, kiszonka, biogaz.

Sprawdzone odmiany kukurydzy czołowych producentów

Specjalnie dla Państwa wprowadzamy odmiany nasion kukurydzy zarówno krajowych, jak i zagranicznych hodowli. W naszej ofercie znajdą się produkty renomowanych firm: 

Jakość i zadowolenie naszych klientów

Uprawa kukurydzy w Polsce ma coraz większe znaczenie. Niestety wraz ze wzrostem jej atrakcyjności nasila się również problem szkodników atakujących tą uprawę. Skala strat w zasiewach kukurydzy przez nie powodowanych, które dotykają wielu plantatorów, jest ogromna a sposobów na ich ograniczenie na obecną chwilę jest stosunkowo niewiele. Rozwiązaniem jest stosowanie zapraw insektycydowych i repelentów.

Odpowiednie zabezpieczanie nasion przed szkodnikami, jeszcze przed siewem, to sukces powodzenia naszej uprawy.

Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz więcej informacji na temat odmian kukurydzy na ziarno, czy kiszonkę? Nie wiesz które odmiany są średnio późne, a które średnio wczesne? Którą odmianę kukurydzy wybrać, aby uzyskać wysoki plon, czy stabilność plonowania? Zadzwoń lub napisz e mail do naszych specjalistów. Dzięki temu uprawa kukurydzy będzie łatwiejsza.

NEWSLETTER

Już teraz zapisz się do Newslettera WRONKOWSKI i otrzymuj najświeższe informacje na bieżąco.
ZAPISZ SIĘ