Poznaj nas bliżej!

Oferujemy wysokiej jakości kwalifikowany materiał siewny wytwarzany na profesjonalnej lini technologicznej firmy Petkus Technologie. Wyróżnia nas PASJA towarzysząca całemu procesowi produkcji kwalifikowanego materiału siewnego, który zaczynamy od momentu starannie założonych plantacji nasiennych.

Coraz bardziej rygorystyczne normy jakości stwarzają dla nas kolejne wyzwania technologiczne. Czyszczenie nasion w firmie WRONKOWSKI odbywa się z wykorzystaniem najnowszej generacji pełnokolorowych kamer 4k, z najwyższą rozdzielczością optyczną i innowacyjną technologią „True-Color”. Maszyna sortująca QUASAR jest jedynym tak dużym urządzeniem pracującym obecnie w Polsce. Umożliwia w prosty sposób wydzielenie najmniejszych zanieczyszczeń ze zbóż.

Bardzo dobrą jakość wytwarzanego przez firmę nasienną WRONKOWSKI materiału siewnego podnosimy poprzez zastosowanie w standardzie wysokiej klasy zapraw.

„Wronkowski” to rodzinna firma z wieloletnimi tradycjami. U jej podstaw leży gospodarstwo rolne, które stopniowo rozrastając się ewoluowało do produkcji nasiennej przez rolę plantatora do niezależnego producenta nasion. Jako producent nasion istniejemy od 7 lat. Naszą firmę wyróżnia innowacyjna technologia zarówno na etapie czyszczenia, jak i zaprawiania nasion. W 2017 roku wdrożyliśmy nowoczesną linię produkcyjną wyposażoną w zaprawiarkę porcjową CIMBRIA oraz automat ważąco pakujący DREWMAX, która nie tylko zaprawia, ale także waży i pakuje gotowy produkt. Jako jedni z niewielu w branży posiadamy linię czyszczącą PETKUS wyposażoną w stół grawitacyjny, który pozwala znacznie dokładniej doczyścić nasiona podnosząc ich jakość. Czyszczenie nasion odbywa się z udziałem najnowszej technologii elektro optycznej z wykorzystaniem sterowników optycznych wyposażonych w nową generację kamer 4K.

Co zapewnia naszą wysoką jakość?

1. Nowoczesna linia technologiczna.

2. Nowoczesna fotokomórka FULLCOLOR czyszczenie nasion z użyciem technologii elektro-optycznej dzięki wykorzystaniu sterowników wyposażonych w nową generację kamer 4K.

3. Osobisty nadzór podczas czyszczenia i zaprawiania nasion.

4. Wielokrotna kontrola i profesjonalne prowadzenie plantacji nasiennych.

5. Nowoczesna linia zaprawiająco - pakująca z zaprawiarką porcjową o wydajności do 30t/h.

6. 100% udziału stołu grawitacyjnego w procesie przygotowywania materiału siewnego.

Jakość produkowanego przez nas materiału siewnego potwierdzona została poprzez otrzymanie certyfikatów: SYNGENTA oraz nadzorowanego przez Polską Izbę Nasienną Europejskiego Certyfikatu ESTA w zakresie zaprawiania nasion. Znak ten gwarantuje najwyższy poziom procedur towarzyszących procesowi zaprawiania, które obowiązują już od przyjęcia surowca, a kończą się na wydaniu materiału siewnego.

syngestamala2

NEWSLETTER

Już teraz zapisz się do Newslettera WRONKOWSKI i otrzymuj najświeższe informacje na bieżąco.
ZAPISZ SIĘ