Poznaj nas bliżej!

Oferujemy wysokiej jakości kwalifikowany materiał siewny wytwarzany na profesjonalnej lini technologicznej firmy Petkus Technologie. Wyróżnia nas PASJA towarzysząca całemu procesowi produkcji kwalifikowanego materiału siewnego, który zaczynamy od momentu starannie założonych plantacji nasiennych.

Coraz bardziej rygorystyczne normy jakości stwarzają dla nas kolejne wyzwania technologiczne. Czyszczenie nasion w firmie WRONKOWSKI odbywa się z wykorzystaniem najnowszej generacji pełnokolorowych kamer 4k, z najwyższą rozdzielczością optyczną i innowacyjną technologią „True-Color”. Maszyna sortująca QUASAR jest jedynym tak dużym urządzeniem pracującym obecnie w Polsce. Umożliwia w prosty sposób wydzielenie najmniejszych zanieczyszczeń ze zbóż.

Bardzo dobrą jakość wytwarzanego przez firmę nasienną WRONKOWSKI materiału siewnego podnosimy poprzez zastosowanie w standardzie wysokiej klasy zapraw.

 

Wronkowski Nasiona to dynamiczna organizacja, w której tradycja i nowoczesność idą w parze, by dostarczyć klientom materiał siewny najwyższej jakości. Nasza firma łączy wieloletnie doświadczenie w rolnictwie z innowacyjnym podejściem do produkcji nasion. Nasze plantacje są starannie zarządzane zgodnie z rygorystycznymi standardami, co czyni je wzorcem profesjonalizmu.

Regularne kontrole oraz zaangażowani pracownicy pozwalają nam utrzymywać najwyższą jakość naszych produktów. Innowacyjna technologia oczyszczania surowca to nasza duma. Nasiona przechodzą przez specjalistyczny stół grawitacyjny, a następnie są poddawane nowoczesnemu procesowi elektro-optycznego czyszczenia, wykorzystując zaawansowane kamery 4k. Ten proces jest nadzorowany przez wykwalifikowany personel, co zapewnia, że nasze nasiona są niezwykle czyste.

Ponadto, produkty znajdujące się w naszym portfolio regularnie zdobywają uznanie na różnych imprezach rolniczych. Przykładem tego jest pszenica ozima Liberia, która została uznana za Innowacyjny Produkt Rolniczy roku 2022. Nasza mieszanka BiPower Krowa zdobyła złoty medal na międzynarodowych targach Ferma w Bydgoszczy w 2023 roku. W roku 2020 firma zdobyła prestiżową statuetkę Izydory, a pszenżyto ozime Corado zostało wybrane przez konsumentów na Produkt Roku 2022 podczas targów Polagra Premiery. Te nagrody świadczą o naszym zaangażowaniu w tworzenie innowacyjnych produktów, które spełniają oczekiwania i zdobywają uznanie wśród profesjonalistów i klientów w branży rolniczej.

Warto również podkreślić, że w bieżącym roku nasza Mieszanka Fitosanitarna została wyróżniona i wybrana przez kapitułę konkursu jako Innowacyjny Produkt Rolniczy 2023 w kategorii Nasiennictwo. To kolejne prestiżowe wyróżnienie, które świadczy o naszym ciągłym dążeniu do wprowadzania innowacji i oferowania produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości oraz odpowiadają na potrzeby rolników i branży rolniczej. Wronkowski pozostaje liderem w dziedzinie innowacji rolniczych i jakości materiałów siewnych.

 

Co zapewnia naszą wysoką jakość?

1. Nowoczesna linia technologiczna.

2. Nowoczesna fotokomórka FULLCOLOR czyszczenie nasion z użyciem technologii elektro-optycznej dzięki wykorzystaniu sterowników wyposażonych w nową generację kamer 4K.

3. Osobisty nadzór podczas czyszczenia i zaprawiania nasion.

4. Wielokrotna kontrola i profesjonalne prowadzenie plantacji nasiennych.

5. Nowoczesna linia zaprawiająco - pakująca z zaprawiarką porcjową o wydajności do 30t/h.

6. 100% udziału stołu grawitacyjnego w procesie przygotowywania materiału siewnego.

Jakość produkowanego przez nas materiału siewnego potwierdzona została poprzez otrzymanie certyfikatów: SYNGENTA oraz nadzorowanego przez Polską Izbę Nasienną Europejskiego Certyfikatu ESTA w zakresie zaprawiania nasion. Znak ten gwarantuje najwyższy poziom procedur towarzyszących procesowi zaprawiania, które obowiązują już od przyjęcia surowca, a kończą się na wydaniu materiału siewnego.

syngestamala2

NEWSLETTER

Już teraz zapisz się do Newslettera WRONKOWSKI i otrzymuj najświeższe informacje na bieżąco.
ZAPISZ SIĘ