Usługowe zaprawianie / doprawianie kukurydzy

Kukurydza – zaprawianie insektycyd Force 20 CS

Skala strat w zasiewach kukurydzy powodowanych przez szkodniki glebowe i ptactwo dotyka wielu plantatorów, a sposobów na ich ograniczenie na obecną chwilę jest stosunkowo niewiele. Rozwiązaniem jest insektycyd Force 20 CS zawierającym teflutrynę. 

Zaprawianie nasion odbywa się przed siewami, zaprawione nasiona nie są magazynowane miesiącami lub latami, co zapewnia najwyższą skuteczność i efektywność.

Wystarczy, że zamówisz nasiona kukurydzy doprawione Force 20 CS lub prześlesz do siedziby firmy paletę nasion kukurydzy (min. 50 j.s.) a zostaną one doprawione/zaprawione i przesłane do klienta. Koszty transportu zaprawionych nasion weźmie na siebie Firma Wronkowski. W takich okolicznościach współpracy klient ma gwarancję, że ogranicza kontakty międzyludzkie do minimum, a jednocześnie posiada nasiona kukurydzy chronione przed szkodnikami glebowymi i ptactwem.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Firmę Wronkowski wyróżnia innowacyjna technologia zaprawiania materiału siewnego. Nowoczesna linia produkcyjna wyposażona jest w zaprawiarkę porcjową CIMBRIA, która ma możliwość zaprawiania nasion delikatnych (do których należy właśnie kukurydza). Nasza linia technologiczna wyposażona jest w taśmociągi, które w przeciwieństwie do podajników kubełkowych chroni przed mikropęknięciami nasion.

Środek przeznaczony jest do stosowania tylko przez użytkowników profesjonalnych. Insektycyd Force 20 CS to pierwszy preparat zarejestrowany do zwalczania larw stonki kukurydzianej i drutowców.  Francuski Instytut Badawczo Rozwojowy ARVALIS dał również pozytywną rekomendację w zakresie odstraszania ptactwa. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Jeżeli macie Państwo więcej pytań – skontaktujcie się z naszymi doradcami.

Ewa Andruszków
Telefon +48 510 720 716
e-mail: ewa.andruszkow@nasiona-wronkowski.pl

Remigiusz Waligóra
Telefon: +48 571 244 657
e-mail: remigiusz.waligora@nasiona-wronkowski.pl

Michał Lewandowski
Telefon: +48 505 006 299
e-mail: michal.lewandowski@nasiona-wronkowski.pl

NEWSLETTER

Już teraz zapisz się do Newslettera WRONKOWSKI i otrzymuj najświeższe informacje na bieżąco.
ZAPISZ SIĘ