Nasiona Jare

Wybierz odmianę, aby zobaczyć szczegóły.

Jęczmień Browarny Jary

Szanowni rolnicy

Zawarte w tym katalogu informacje są wynikiem doświadczenia i naszej najlepszej wiedzy a także danych otrzymanych od hodowców.

Przedstawione charakterystyki odmian odzwierciedlają wyniki uzyskane z urzędowych badań COBORU (lub/i jego odpowiedniki w innych krajach Unii Europejskiej np.: w Czechach przez ÚKZÚZ, w Niemczech przez BSA) oraz z doświadczeń własnych.

Mimo zachowania jak największej staranności z naszej strony nie możemy jednak w pełni zagwarantować, iż podane wyniki dla poszczególnych odmian zostaną przez Państwa osiągnięte w stu procentach pod każdym względem.

Charakteryzują się one bowiem naturalną zmiennością, wywoływaną przez warunki środowiskowe panujące w poszczególnych latach oraz zastosowaną technologię produkcji. Należy je traktować jako informacje o potencjale plonowania i jakości, a nie jako gwarancję ich uzyskania.

Informacje takie jak specyfika jęczmienia browarnego, termin siewu zawartości białka w ziarnie, wykorzystanie na danych glebach w uprawie, nawożenie fosforem oraz innych kwestiach znajdziesz na podstronie konkretnego typu jęczmienia jarego browarnego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań. Postaramy się pomóc w wyborze odpowiednich nasion. Zapraszamy do sprawdzenia listy naszych dystrybutorów – w ten sposób znajdziecie Państwo dystrybutora zlokalizowanego najbliżej Waszego miejsca działalności.

NEWSLETTER

Już teraz zapisz się do Newslettera WRONKOWSKI i otrzymuj najświeższe informacje na bieżąco.
ZAPISZ SIĘ