Nasiona Ozime – wybierz typ jęczmienia ozimego

Wybierz odmianę, aby zobaczyć szczegóły.

Szanowni rolnicy

Zawarte w tym katalogu informacje są wynikiem doświadczenia i naszej najlepszej wiedzy a także danych otrzymanych od hodowców. Przedstawione charakterystyki odmian odzwierciedlają wyniki uzyskane z urzędowych badań COBORU (lub/i jego odpowiedniki w innych krajach Unii Europejskiej np.: w Czechach przez ÚKZÚZ, w Niemczech przez BSA) oraz z doświadczeń własnych. Mimo zachowania jak największej staranności z naszej strony nie możemy jednak w pełni zagwarantować, iż podane wyniki dla poszczególnych odmian zostaną przez Państwa osiągnięte w stu procentach pod każdym względem. Charakteryzują się one bowiem naturalną zmiennością, wywoływaną przez warunki środowiskowe panujące w poszczególnych latach oraz zastosowaną technologię produkcji. Należy je traktować jako informacje o potencjale plonowania i jakości, a nie jako gwarancję ich uzyskania.

Przy wyborze odpowiedniego jęczmienia ozimego pomoże ci dużo istotnych informacji. W celu ich poznania przejdź do wybranego produktu na naszej stronie (do odmian jęczmienia).

Niektóre z tych informacji np. odporność na wyleganie, sposób uprawy, zagadnienia ochrony roślin, stosowane na różnych glebach (odmiany gleby) i w różnych warunkach oraz wiele więcej. Dzięki czemu unikniesz złego wyboru.

NEWSLETTER

Już teraz zapisz się do Newslettera WRONKOWSKI i otrzymuj najświeższe informacje na bieżąco.
ZAPISZ SIĘ