Oferta pracy – managerowie sprzedaży – branża nasienna

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy pracowników na następujące stanowiska:

  1. Regionalny Manager Sprzedaży – północ na terenie województw: kujawsko-pomorskie, łódzkie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie.
  2. Regionalny Manager Sprzedaży – wschód na terenie województw: lubelskie, mazowieckie, podlaskie, podkarpackie, świętokrzyskie.
  3. Regionalny Manager Sprzedaży – południe na terenie województw: dolnośląskie, lubuskie, małopolskie, opolskie, śląskie, wielkopolskie.

Rodzaj pracy: umowa o pracę, pełen etat.

Opis stanowiska:

  • sprzedaż kwalifikowanego materiału siewnego,
  • rozwijanie i pozyskiwanie sieci dystrybucji,
  • promowanie produktów oraz fachowe doradztwo.

Wymagania:

  • wiedza z zakresu rolnictwa, nasiennictwa, środków ochrony roślin, nawozów,
  • samodzielność w organizacji pracy oraz zaangażowanie,
  • podstawowa wiedza z zakresu uprawy zbóż,
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz gotowość do pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży rolniczej na podobnym stanowisku,
  • znajomość rynku nasiennego w Polsce,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • przyjazne środowisko pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: remigiusz.waligora@nasiona-wronkowski.pl lub osobiście w siedzibie firmy Budzów 53, 57-215 Srebrna Góra od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 lub w Biurze handlowym w Śremie, Gostyńska 51 pok.308, 63-100 Śrem tel. 571 244 657

Wronkowski nasiona zwycięzcą ogólnopolskiego plebiscytu Izydory 2020

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Wronkowski Anna Wronkowska z siedzibą w Budzowie 53, 57-215 Srebrna Góra . Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje. Ma Pani/Pan prawo: wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, ma Pani/Pan prawo do jej cofnięcia. Ma pani Pan/Pan prawo wycofać zgodę w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.