SU Liborius na mistrzostwach Strong Man Polska

26 czerwca na stadionie w Wapnie woj. wielkopolskie odbyła się inauguracyjna impreza pucharu Strong Man Polska 2021. Zawody sędziował Mariusz Pudzianowski.

Zawodnicy Strong Man

Areną zmagań siłaczy był Stadion w Wapnie. Nie zabrakło między innymi przeciągania paszowozu i samochodu ciężarowego. Gościem specjalnym imprezy był Mariusz Pudzianowski, który wcielił się w rolę sędziego głównego zawodów.

Nasiona pszenżyta SU Liborius – jednej z najsilniejszych polskich odmian dały się we znaki siłaczom podczas przedostatniej, piątej konkurencji. Zawodnicy mieli za zadanie utrzymanie ciężaru nasion w specjalnych workach na wyprostowanych rękach, odchylonych od ciała o kąt około 90 stopni, w jak najdłuższym czasie.

Imprezie towarzyszyły targi rolnicze, a większość konkurencji odbywało się w klimacie rolniczym. My również prezentowaliśmy swoją ofertę na stoisku handlowym. Nasza oferta jak zwykle cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a przedstawiciele z zaangażowaniem odpowiadali na Wasze pytania dotyczące nasion.

Po sześciu konkurencjach i podliczeniu punktów sędziowie Artur Patyk i Mariusz Pudzianowski wyłonili zwycięzcę. Puchar Polski Strong Man zdobył Robert Cyrwus z Nowego Targu. Gratulujemy!

NEWSLETTER

Już teraz zapisz się do Newslettera WRONKOWSKI i otrzymuj najświeższe informacje na bieżąco.
ZAPISZ SIĘ