Zaprawianie/doprawianie nasion kukurydzy insektycydem

Wprowadziliśmy usługę zaprawiania/doprawiania nasion kukurydzy insektycydem zawierającym teflutrynę z darmowym transportem do klienta.

Miniony okres jest niebywale trudny i specyficzny. Dlatego wychodząc wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy wymagają wysokiej jakości materiału siewnego ale też myśląc o wspólnym bezpieczeństwie podjęliśmy decyzję o bezkontaktowych standardach obsługi.

Zaprawianie odbywa się przed siewami, zaprawione nasiona nie są magazynowane miesiącami lub latami, co zapewnia najwyższą skuteczność i efektywność.

Jeżeli obawiasz się wysokich kosztów transportu nasion i problemów logistycznych z tym związanych, nie ma nic bardziej prostszego i łatwiejszego. Wystarczy, że zamówisz w firmie Wronkowski nasiona kukurydzy lub prześlesz do siedziby paletę nasion kukurydzy (min. 50 j.s. – w tym min. ilość jednej partii 10 j.s.) a zostaną one doprawione/zaprawione i odesłane we wskazane miejsce. Koszty wysyłki nasion zaprawionych insektycydem FORCE 20 CS weźmiemy na siebie.

Skala strat w zasiewach kukurydzy powodowanych przez szkodniki glebowe i ptactwo dotyka wielu plantatorów, a sposobów na ich ograniczenie na obecną chwilę jest stosunkowo niewiele. Z drugiej strony, obecna sytuacja związana z Covid-19 jest dla nas wszystkich niebywale trudna i specyficzna. Dlatego Dajemy Państwu możliwość wyboru z szerokiej oferty odmianowej kukurydzy, jak również okazję do jej zaprawienia/doprawienia insektycydem Force   20 CS z ograniczeniem bezpośredniego kontaktu.zaprawianie force

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce przeszliśmy pozytywnie audyt bezpieczeństwa i jakości firmy Syngenta w zakresie zaprawiania nasion kukurydzy insektycydem Force 20 CS. Zaprawianie/doprawianie odbywa się z zachowaniem najwyższej staranności i jakości przy użyciu wysokiej klasy zaprawiarki porcjowej Cimbria przy zastosowaniu podajników taśmowych. Nasza linia technologiczna wyposażona jest w taśmociągi, które w przeciwieństwie do podajników kubełkowych chronią przed mikropęknięciami nasion. Zastosowana zaprawiarka ma możliwość zaprawiania nasion delikatnych a do tych właśnie należy kukurydza!

Force 20 CS przeznaczony jest do stosowania tylko przez użytkowników profesjonalnych i jest to insektycyd do zwalczania larw stonki kukurydzianej i drutowców. Francuski Instytut Badawczo Rozwojowy Arvalis dał również pozytywną rekomendację w zakresie odstraszania ptactwa.

Przypominamy także, że zaprawa Force 20 SC ma rozszerzenie z zakresu stosowania o zwalczanie drutowców i stonki kukurydzianej w kukurydzy cukrowej.

Force 20 SC to insektycyd w formie zawiesiny kapsuł w cieczy o działaniu gazowym, kontaktowym i żołądkowym, do tej pory przeznaczony do zaprawiania nasion buraka cukrowego i pastewnego oraz kukurydzy przeciwko szkodnikom występującym w glebie. Dzięki ostatniemu rozszerzeniu zaprawa może być stosowana również w uprawie małoobszarowej do zwalczania drutowców i stonki cukrowej. Owe szkodniki już od wielu lat stanowią duże zagrożenie dla tej uprawy i przynoszą rolnikom realne straty finansowe.

Więcej informacji uzyskasz u naszych doradców oraz na naszej stronie.

NEWSLETTER

Już teraz zapisz się do Newslettera WRONKOWSKI i otrzymuj najświeższe informacje na bieżąco.
ZAPISZ SIĘ