Najwyższej jakości materiał siewny!

Jeżeli poszukujesz kwalifikowanego materiału siewnego, który cechował się będzie najwyższą jakością to sprawdź naszą ofertę. Posiadamy szeroką ofertę odmian roślin, dzięki czemu znajdziesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Znaki jakości potwierdzające jakość materiału siewnego:

Szanowni rolnicy

Zawarte w tym katalogu informacje są wynikiem doświadczenia i naszej najlepszej wiedzy a także danych otrzymanych od hodowców. Przedstawione charakterystyki odmian odzwierciedlają wyniki uzyskane z urzędowych badań COBORU (lub/i jego odpowiedniki w innych krajach Unii Europejskiej np.: w Czechach przez ÚKZÚZ, w Niemczech przez BSA) oraz z doświadczeń własnych. Mimo zachowania jak największej staranności z naszej strony nie możemy jednak w pełni zagwarantować, iż podane wyniki dla poszczególnych odmian zostaną przez Państwa osiągnięte w stu procentach pod każdym względem. Charakteryzują się one bowiem naturalną zmiennością, wywoływaną przez warunki środowiskowe panujące w poszczególnych latach oraz zastosowaną technologię produkcji. Należy je traktować jako informacje o potencjale plonowania i jakości, a nie jako gwarancję ich uzyskania.

Mogłeś nas znaleźć poszukując wysokiej jakości nasion, specyfików ochrony roślin, punkty sprzedaży, odmiany roślin / zbóż, informacji an temat siewu, produkty dla rolników, choroby. W przypadku nie znalezienia odpowiednich informacji na stronie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez e mail.

NEWSLETTER

Już teraz zapisz się do Newslettera WRONKOWSKI i otrzymuj najświeższe informacje na bieżąco.
ZAPISZ SIĘ